Skip to main content

The Little Princess in my Life


Her smile means so much to me and her arms are always open to hold me. She is always forgiving and accepts me for who I am.

My princess Sydney.

Comments

 1. oh my gosh her hair is so beautiful!

  ReplyDelete
 2. Awww so cute! I agree with Miranda! Her hair is gorgeous!

  ReplyDelete
 3. What a lovely little girl! (And such tamed curls!)

  ReplyDelete
 4. So sweet :) I have my own little princess <3

  ReplyDelete
 5. Such a precious photo! It's amazing how completely forgiving they are and never see our faults. Lovely. x

  ReplyDelete
 6. She's a beautiful girl...

  ReplyDelete
 7. Absolutely wonderful picture of the two of you.

  ReplyDelete
 8. Orjinal Fx15 ile sağlıklı ve bitkisel kilo vermeniz artık hiçte zahmetli değil! Fx 15 in içeriği tamamen bitkisel kökenli karışımlar ile oluşmaktadır. Fx15 sayesinde doğal yönden hiç bir şekilde diyet ve zayıflama uğruna sizi terleticek aletler kullanmadan kilo verebilirsiniz. Sağlığınız için kesinlikle Orjinal fx15 kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Orjinal fx15'in içeriğinde bulunan bitkiler üzüm çekirdeği ekstresi, hücre zarlarını güçlendirir ve hücreleri oksidatif hasardan korur. Bu ürün hakkında olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi Fx15 yorumlar sayfasından diğer kullanıcılarımız ile paylaşabilirsiniz. Fx15 kesinlikle bir ilaç değildir. Bu ürünün ilk kez kullanmaya karar verdiyseniz Fx15 kullanımı sayfamızdan, ürünün kullanımı hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Zayıflamada en son buluş olan FX15 sizi en hızlı şekilde zayıflatıyor. İnsan ömrünü düşündügümüzde yaklaşık olarak Türkiye de 65 yıl. Bu zaman diliminde her günün ne kadar önemli oldugunu anlayabilirsiniz, fx15 ile zaman kaybı yaşamadan en kısa sürede zayıflıyabilirsiniz. İnternet üzerinde uzun süreli araştırmalarımdan sonra fx15 hakkında insanların neler düşündügünü bulmaya çalıştım. Kullananlar üründen aldıkları verim hakkında çok güzel şeyler yazmışlar bazı yazılar ise neredeyse benimde ürünü kullanmama neden olacaktı. Fakat ben zayıf oldugumdan dolayı kullanamadım. Şimdi zayıflama kararı aldıgınızı varsayıyorum ve zayıflama sihirbazımız fx15 ‘i nereden temin edeceginizi sizlere burada yazacam. fx15 Zayıflama özelliğinin yanında içeriğinde bulunan diğer bitkiler, üzüm çekirdeği ekstresi, hücre zarlarını güçlendirir ve hücreleri oksidatif hasardan korur. Antioksidan alımı sadece hastalıklardan korunmamıza sağlamakla kalmaz, birde erken yaşlanmayı önler, gençleştiricidir ve enerji vericidir. Lotus yaprağı ekstresinin toksinlerden arındırıcı ve lipid düzeyini düşürücü etkisi vardır. Fazla kiloları gidererek sindirim sistemini düzenler. Yapılan araştırmalar ayrıca lotus yapraklarının damarları genişletip tansiyonu düşürdüğünü ispatlamıştır. Yeşil çay antienflamatuar ve hücre yenileyicidir.
  * Dolaşımı düzenler.
  * Kolestrolü düşürmeye yardımcıdır.
  Yeşil çayın cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama sürecindeki cilt sarkmalarını da önler. FX15 tok tutucu özelliği ile size doğal diyet yaptırır. Özel bi program uygulamanıza gerek yok ama tatlı – hamur işi gibi şeylere dikkat edersek daha iyi olur. Cildi sıkılaştırıcı özelliği ile gözler görülür incelme sağlar. Düzenli kullanıma devam ederek ideal kilonuza gelebilirsiniz. FX15'in bir ilaç olmadığını tekrar belirtmek isteriz. İçeriğindeki üzüm ekstresi sindirimi düzenlediği için mide rahatsızlığı gibi bir şikayetiniz varsa daha da fayda sağlayacaktır. Yüksek tansiyonu düşürücü özelliği vardır. FX15'i ideal kilonuza gelinceye kadar kullanmanızı öneririz. Minimum 60 günlük kullanım önerilir. Daha vermeniz gereken kilolar varsa devam edersiniz. Yediklerinize dikkat etmeniz çok güzel. Ama yerleşik yağların vücuttan atılması gittikçe zorlaşır. O yüzden yağları parçalayıp vücuttan atması için FX15'e devam etmenizi öneririz.. Sürekli bir diyeti bırakıp başkasına mı başlıyorsunuz? Peki buna rağmen değil bir kilo 100 gram bile veremiyor musunuz? O halde size önerimiz diyet kelimesini kesinlikle unutup küçük ayrıntılara özen göstererek fazlalıklarınızdan kurtulmanız. Bir dirhem et bin ayıp örter anlayışının tarihte kaldığını hepimiz biliyoruz. Ama dirhem dirhem vererek mutluluk veren bir bedene sahip olmak çok zor değil. Kilo vermek için 50 farklı değişiklikle formda vücuda bir adım daha yaklaşabilir, sağlıklı ve zayıf olmanın tadına varabilirsiniz. fx15 sayesinde fazla kilo ve yağlarınızdan kurtulabilirsiniz ve gönül rahatlığı ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

My Version of Fall.

I have been seeing on other blogs beautiful pictures of the ever changing and eye stimulating Fall season. Honestly living in Trinidad limits your experiences of the changing seasons and seeing how spring turns to summer to fall and then winter. All I have is endless summer greenery. All I have is the constant warm weather and lush green rain forests.

So I have been living vicariously through other blog admiring the Fall pictures and sometimes questioning if it is really true. Then I had a beautiful sunny day yesterday and got to spend the day just lying on a beach and soaking in the sun. So I decided to give you all my version of Fall. And see what we get during the Fall Season.

Enjoy.


 I visited a beach house in Blanchisseuse Beach and it was attached to 3 different bays. It was fun just splashing in the waves, and fun exploring each bay in the warming sun.


This was a bird's eye view of the bay that had clear green water and little watery caves to hide under. My son really liked…

Hate is a strong word.

When you live on a small island like I do in Trinidad, you really do not want to be too outspoken about terrible things happening to someone you know, because it is almost as if you are talking about it happening in your own backyard. But the fact is, terrible things do happen and unfortunately it sometimes happen to people you know or people who you cannot ignore.

In the last month there was a unforgettable incident of a little girl being attacked and physically taken advantage of ... and this rocked out entire community. Mothers, daughters, sisters, aunts, granddaughters and friends were really disturbed about the attack... because you do feel as if it has happened in your back yard! For a few weeks no one felt safe in their own homes and everyone was whispering about the ever changing rumors of the whereabouts of a man, who manage to physically hurt 1 and mentally hurt 100s.

In my heart I do feel sorry for the young girl and pray that through God, family and friends she can be a su…

Tidbits of Halloween

As a computer Teacher these are a few Halloween Posters I got the students to create. I hop you enjoy reading their poems. This last photo is  a wall that was decorated in the school for the students to see.